Leasing Partner Twim partnerem w biznesie.

Leasing aut marek premium

Osobom, którym zależy na autach marek premium warto polecić oferty leasingowe, dzięki którym w krótkim czasie można znaleźć się za kierownicą takich samochodów. Leasing aut marek premium to korzystna propozycja zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i tych początkujących. Posiadanie funkcjonalnego, niezawodnego oraz nowoczesnego samochodu to konieczność w wielu branżach, chociaż uwagę zwracają na to również klienci indywidualni, którzy chcą tym samym pozwolić sobie na pozyskanie auta z wyższej półki.

Skrócone procedury leasingowe

Atutem oferty leasingowej jest z całą pewnością to, że procedury leasingowe są skrócone do minimum, a więc na pozytywne załatwienie kwestii finansowania nie trzeba długo czekać. Wystarczy spełnić odpowiednie kryteria, następnie wybrać odpowiednie dla siebie auto i oczekiwać na decyzję przedstawiciela firmy leasingowej. Na początku można jeszcze sprawdzić ceny marek premium, tak aby również pod tym kątem dobrać dla siebie najlepsze auto osobowe lub też dostawcze. Oferty leasingowe to jedna z najtańszych opcji na finansowanie działalności swojego przedsiębiorstwa, więc jeśli ktoś chce dojeżdżać do pracy luksusowym autem i wyjeżdżać nim w podróże służbowe oraz korzystać z niego podczas odbioru towaru lub też spotkań z klientami, powinien jak najszybciej zdecydować się na leasing.

Wiele korzyści podatkowych

Skorzystanie z oferty leasingowej pozwala zainteresowanym na odnotowanie wielu różnych korzyści podatkowych, w tym na zaliczenie do kosztów uzyskania przychodu:

  • opłaty wstępnej,
  • ubezpieczenia,
  • rat leasingowych,
  • wydatków związanych z serwisowaniem i eksploatacją samochodu.

Jak widać zdecydowanie się na taką ofertę to dla wielu przedsiębiorstw oraz mniejszych firm strzał w dziesiątkę. Warto rozwijać swoją firmę i jeździć na co dzień markowym autem, które okaże się niezawodne, nawet podczas trudnych warunków drogowych i pogodowych. Finansowane w ten sposób mogą być auta pochodzące od dealerów samochodowych, pośredników, ale również te pochodzące bezpośrednio od producentów.